-


Diskusní téma: Jakými fázemi prochází snarry fanynka

Datum: 02.05.2014

Vložil: MIA

Titulek: Doháním vlak - nebo už mi ujel?

Do vláčku vozícím své fanoušky po světě FF jsem naskočila poměrně nedávno - cca 1 rok, kdy už vláček frčel po kolejích rychlostí Šinkanzenu a všichni cestující se začali navzájem seznamovat, družit, nabízet a vyměňovat si navzájem různé mlsky..... Bleskem jsem prošla všemi tebou načrtnutými fázemi slash-fanynky a jen zírala na tu krásnou a proměnlivou krajinu kolem sebe, nabízející stále nové a dosud nepoznané obzory. Nejdřív jsem jen zírala a pak začala trousit první nesmělé komentíky, protože už mi bylo trapné zůstat jen v roli voyeura a neocenit a nepodpořit aspoň projeveným zájmem tu snahu a píli všech lidiček zasluhujících se o tuto úžasnou jízdu. K bodu 7 a 8 se však bohužel nikdy nedospěji, protože ke své velké lítosti nedisponuju potřebným množstvím fantazie, inspirace, vytrvalosti......? Do tvých stránek jsem nahlížela téměř od začátku své FF-éry, hledala v nich info, poučení, pobavení, přivedly mě k mnoha skvostům.Jsou psané krásným jazykem, sofistikovaným stylem a přece hravé a já doufám, že tu budou inspirací ještě hodně dlouho.... Bohužel však nemohu nabídnout žádné mlsky nazpět, takže díky, snad přece někdy na oplátku.....


Zpět na diskuzi