-


Diskusní téma: Jakými fázemi prochází snarry fanynka

Datum: 03.05.2013

Vložil: Pajka

Titulek: Jsem průměrná snarry fanynka...

Alespoň podle tvých fází. Začla jsem jedničkou a dvojkou. Fáze 3 mě minula, byla nahrazena pocitem, že 2 chlapy nemusím a vyhledáváním hetero, přesto odpor rozhodně chyběl. Fáze 4 byla osudová, naprosto jednoznačně a doživotně (och, jak nemám ráda silná slova :-) ) Nicméně, jak už ode mne víš, byl to Elysejský klíč a ten zážitek byl natolik silný, že po přečtení, které bylo otázkou několika mála dní a nocí (věřila bys, že se dá číst do 4 do rána a v 6 vstávat do práce s pocitem, že víc než spánek mi chybí EK?) jsem ho začala číst okamžitě znovu. Objevovala jsem tam další a další motivy a myšlenky, které mě uchvacovaly. Šla jsem dokonce tak daleko, že jsem si ho začala načítat do mobilu, abych si ho mohla poslouchat v době, kdy prostě číst nemůžu!
Fáze 5 a 6 na sebe nenechaly dlouho čekat. A pomalu a jistě se dostávám k fázi 8, zatím u dvou nejbližších kamarádek...
Jen fáze 9 se mě zatím netýká a asi nějakou dobu ještě týkat nebude. Najednou mi Rowlingová přijde mnohem slabší než Alice O´Really...


Zpět na diskuzi