-


Diskusní téma: Mařena neboli Mary Sue

Datum: 28.02.2013

Vložil: Anemone

Titulek: Re: Re: Mary Sue

A tak to vidíš. :D Na Malfoye jsem teď ani nepomyslela. I když ve fandomu HP společně se Severusem patří asi k mým nejoblíbenějším slashovaným postavám.
Jo, jo Lucius a Severus... :D

Ale můj nejoblíbenější pár je tedy z PP Glorfindel/Legolas.
Nicméně je pokládám za pár, ke kterému se asi hodí spíše mild slash, sem se mi žádné velké násilí (myšleno jako z Glorfindelovy strany :D) moc nehodí.
Na druhou stranu ale tak jako třeba takový hurt/comfort (ve spojení s rape fiction) si přečtu ráda. :D

Je fakt, že třeba Esteliel, pokud znáš její povídky, s tímto párem také vykouzlila zajímavé věci. :D
Mně osobně tedy její povídky obsahem sympatické nejsou (z představy násilnického a materialistického Glorfindela, jakého tam vykreslila, mám tak trochu (trochu hodně moc) husí kůži), ale musím uznat, že co se týče kvality a i stylu psaní, tak je autorka fakt třída (jen kdyby má angličtina byla lepší :D).
Ale zase tak často slashovaný pár to k mé smůle není (i když pravda - mohlo by být hůře). V češtině s ním existují snad dvě povídky od Silverin, pokud vím. :)

Ale obecně jsem jinak schopná přečíst asi většinu pairingů - pokud tedy nejsou opravdu úchylné.

Ale já tady furt otravuju se svými výlevy... :D


Zpět na diskuzi