-


Diskusní téma: Každý čteme jinou knihu

Datum: 11.10.2012

Vložil: Adelaine

Titulek: Re: black-lana.webnode.cz

Ále, udělala ze Severuse tragického romantického hrdinu, čím ho v očích mnoha žen povznesla k nebeským výškám:)
FFdenik je na celou dlouhou diskuzi, protože sama jeho podstata popírá tezi FF, protože to není uzpůsobeno, aby tam byl autor, tudíž to je proti tvrzení: "Při psaní fanfikcí na sebe čtenáři a autor vzájemně reagují. Čtenáři komentují jednotlivé kapitoly, chválí, občas si i stěžují, ptají se na jednotlivé motivy příběhu, na ty, které nechápou či jim nevyhovují. Autor často vysvětluje a objasňuje své pohnutky a vlastní chápání cánonu či života obecně." které je ve FF strašně důležité a vlastně tvoří fanfikci fanfikcí.
A bonbóny, si myslím, je v každé povídce prvek na zasmání a na dokázání Albusovi dětinskosti, což, jak všichni víme, je nedílnou součástí geniality - aneb žádný normální člověk nemůže být geniální. Ne, obráceně - žádný genius nemůže být normální.:) Otázka pak nastává, jestli jsem si tyto prvky vzaly a předáváme, abychom lépe napodobily svět Rowlingové, daly větší vyznění našemu snu?! (když jsem poprvé slyšela citrónové bonbóny, jasně jsem si asociovala s nimi Brumbála, aniž by to v kánonu nějak bylo).
Jasně, homosexualita je přirozená, ale otázka, na kterou se snaží mnoho lidí odpovědět, je, proč se mi daleko víc líbí slash než het, když i het je přirozený?
P.S.: Já myslím, že ty komentáře tu přesně kvůli spamování jsou:D Takže jdu taky spamovat... Belldandy si je kdyžtak vymaže:)


Zpět na diskuzi